Yaşam

Lexus RX’ten Esinlenen Şarkılar Gökçe Bahadır Yorumuyla Misafirleri Büyüledi

Premium otomobil üreticisi Lexus, benzersiz bir davet daha düzenledi. Buyruk Ersoy orkestrasının yeni RX SUV modelinden ilham alarak hazırladığı müzik repertuvarı, Gökçe Bahadır yorumuyla seslendirildi.

Bodrum’da sanatın her dalından ilham alarak Zai’de sahne alan Gökçe Bahadır, ipeksi sesiyle misafirlerini büyüledi. Lexus’un büyük SUV modeli RX’in tasarımından ve sıra dışı özelliklerinden ilham alınarak hazırlanan repertuvar, konukların gece boyunca kaliteli müzik dinlemesine olanak sağladı.

Gastronomi ve sanatı bir araya getiren geceye Murat Ertuğrul, Derya Büyükkuşoğlu, Dila Tarkan, Hakan Kütahya, Nurcan-Turgay Artam, Asuman-Hüsnü Güreli, İhtilal Özkan, Zeynep Soylu gibi isimler katıldı. Misafirler, Zai’nin sanat ve hayat dolu atmosferinde harika bir gece geçirirken, Lexus’un misafirperverliğini yaşarken, aynı zamanda Lexus’un yeni modeli RX’in detaylarını da keşfettiler. Lexus RX’in tasarımı, hibrit teknolojisi, sessizliği ve üstün güvenliği müzikle hayat bulurken, Zai’nin dinlendirici atmosferinde unutulmaz bir müzik şöleni yaşandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kazimkarabekir-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu